Wyjazdy i wycieczki

Wyjazdy i wycieczki – organizacja transportu firmowego i prywatnego w dowolne miejsca na terenie kraju i za granicą, organizacja wycieczek krajoznawczych dla firm i osób indywidualnych z pełnym pakietem ubezpieczeniowym.

Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanych przez nas wyjazdach na wydarzenia kulturalne. Szczegóły dotyczące najbliższych wyjazdów znajdują się na podstronie AKTUALNOŚCI.

Zapraszamy do obejrzenia:

 

 

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.twist-organizator.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.