Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia I Komunii – wybór miejsca przyjęcia wraz z menu i dekoracją, organizacja zabaw dla małych gości, dekoracja Kościoła, transport (indywidualny i grupowy), fotograf itp.

Urodziny -  w tej kwestii realizujemy nawet najbardziej oryginalne pomysły, oferując nietypowe lokalizacje i niezapomniane atrakcje, wybór miejsca dekoracje i całkowita dyskrecja w przypadku urodzin – niespodzianek.

Kinderbale – wybór i przygotowanie miejsca zarówno w lokalu jak i w plenerze, zapewniamy animatorów prowadzących przyjęcia, dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową itp.

Zapraszamy do obejrzenia:

  • galerii zdjęć
  • relacji w wybranych wydarzeń

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.twist-organizator.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.