Oferta

Zakres naszych usług :

Śluby i wesela – od wieczorów kawalerskich i panieńskich, poprzez ubiór, fryzury, wybór miejsca ceremonii i przyjęcia wraz z menu i dekoracją, muzykę ( DJ lub orkiestra), fotografa, transport ślubny (indywidualny i grupowy), koordynacja ceremonia i przyjęcia, aż do poprawin i podróży poślubnej.

Przyjęcia okolicznościowe:

Przyjęcia I Komunii – wybór miejsca przyjęcia wraz z menu i dekoracją, organizacja zabaw dla małych gości, dekoracja Kościoła, transport (indywidualny i grupowy), fotograf itp.

Urodziny -  w tej kwestii realizujemy nawet najbardziej oryginalne pomysły, oferując nietypowe lokalizacje i niezapomniane atrakcje, wybór miejsca dekoracje i całkowita dyskrecja w przypadku urodzin – niespodzianek.

Kinderbale – wybór i przygotowanie miejsca zarówno w lokalu jak i w plenerze, zapewniamy animatorów prowadzących przyjęcia, dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową itp.

Eventy dla firm –   szkolenia branżowe z bazą noclegową lub bez, spotkania biznesowe (jednorazowe lub cykliczne), jubileusze firm, wyjazdy integracyjne itp. 

Wyjazdy i wycieczki – organizacja transportu firmowego i prywatnego w dowolne miejsca na terenie kraju i za granicą, organizacja wycieczek krajoznawczych dla firm i osób indywidualnych z pełnym pakietem ubezpieczeniowym.

Na życzenie klienta pełna dyskrecja – mamy w tym doświadczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.twist-organizator.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.