O TWIST

Naszą misją jest oszczędzanie Waszych pieniędzy i Waszego czasu!

Dobrze przygotowana impreza lub uroczystość, to zadowolenie gości i gospodarza, a także cała masa wspomnień… Ale czy zawsze dobrych?

Warto zadbać, aby tych dobrych było zdecydowanie więcej!

To co Państwu w przygotowaniu przyjęcia wydaje się trudne, przerażające i skomplikowane dla nas jest codziennością. Organizowanie różnego rodzaju wydarzeń jest naszą pasją i sprawia nam wiele przyjemności. Każda z przygotowywanych uroczystości jest spójna z marzeniami Klienta, zgodna z jego oczekiwaniami, świetnie zaplanowana i prowadzona.

Dzięki naszemu doświadczeniu przygotowane uroczystości będzie prostsze i wbrew pozorom tańsze.

Zadbamy by uniknęli Państwo zbędnych wydatków i wygórowanych ofert, a przy tym  jednocześnie wybrali  usługi, miejsca i przedmioty w  najwyższej jakości.

Każda  wydana złotówka, będzie wydana zgodnie z Waszym życzeniem.

Nasza firma jest godna twojego zaufania.

Mamy już na swoim koncie uroczystości, które wymagały od nas pełnej dyskrecji przed jak i  po przyjęciu. Klient, który ceni sobie prywatność będzie czuł się z nami komfortowo.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.twist-organizator.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.